Car Rental

Mašīnu noma Ventspilī

Salīdzini un ietaupi naudu uz mašīnu nomu Ventspilī

Ventspils ir pilsēta, kas atrodas Latvijas Rietumos un tā ir viena no lielākajā ostas pilsētām valstī. Tā kā caur šo pilsētu tek cauri upe Venta, tad tas ļauj secināt, ka tieši tā radies pilsētas nosaukums. Ventspils ir pilsēta, kurai piemīt savs šarms un tai ir īpašs izskats- gada siltajos mēnešos ielas ir pilnas ar ziedošiem augiem, kas ir sastādīti gandrīz katrā puķu dobē, pilsētā darbojas daudz strūlklaku, pašā centrā ir sastopamas daudz govju statujas, kas ir pilsētas simbols, kā arī pilsētā daudzas ielas ir bruģētas- šis viss veido tieši Ventspilij raksturīgo izskatu. Ventspils pilsēta ir arī viena no ģimenēm draudzīgākajām pilsētām Latvijā, jo tajā ir ļoti daudz spēļu laukumi, par kuriem bērni vienmēr ir sajūsmā, ir īpaši par Ventspils Bērnu pilsētiņu. Tuvākā lidosta ir Liepājā, tomēr šo lidostu neizmanto komerciāliem nolūkiem, to var izmantot tikai privātās lidmašīnas. Tiem, kas vēlas apmeklēt Ventspili, būtu jālido uz Latvijas galvaspilsētas Rīgas lidostu.

Dažādas izklaides iespējas Ventspilī

Ja jūs esat devies uz Ventspili ar mazākām atvasēm, tad noteikti vajadzētu doties uz slaveno Ventspils bērnu pilsētiņu, par kuru katrs bērns būs sajūsmā. Pilsētiņa ir tik liela, ka, iespējams, vajadzētu veltīt veselu dienu šim parkam. Kamēr bērni spēlējas, vecākiem ir iespēja malkot kafiju parka kafejnīcā. Pieaugušajiem interesantāka varētu šķist Livonijas ordeņa pils, kas ir viens no vecākajiem viduslaiku cietokšņiem, kas saglabājies Latvijā. Vēl vajadzētu apskatīt Dienvidu molu, tirgus laukumu, vecpilsētu, bet ja laika apstākļi to ļauj, var doties arī uz akvaparku vai pludmali nopeldēties. Pilsētas centrā arī atradīsiet daudz strūlklakas, kuras nebeigs pārsteigt ar saviem dizainiem un skaistumu.

Top 3 vietas, kas obligāti jāredz Ventspilī • Livonijas ordeņa pils

 • Dienvidu mols

 • Rātslaukums

Braukšana pa Ventspili

Ventspils un Liepāja ir savā starpā diezgan līdzīgas pilsētas, jo abas atrodas pie jūras un ir ostas pilsētas, tomēr noteikti būtu vērts arī aizbraukt līdz Liepājai, kur var apskatīt Karostu, nofotogrāfēties pie “Liepāja” stikla burtiem pludmalē vai vienkārši pastaigāt pa skaisto pilsētu. Vēl būtu vērts izbraukt maršrutu Ventspils- Kolkas rags, kur satiekas Baltijas jūra ar Rīgas jūras līci. Jūs redzēsiet skaistu pludmali, kāpas, baltās smiltis un pašu galveno- kā izskatās, kad divi ūdeņi satiekās vienā vietā. Šis brauciens bez auto būs ļoti grūts, tādēļ arī būtu ieteicams doties ceļā ar mašīnu.

Salīdzini lētus auto nomas piedāvājumus


Droša, ātra un vienkārša tiešsaistes rezervācija

Izmainiet vai atceliet savu rezervāciju bez maksas

Labākās auto nomas kompānijas

Kādēļ rezervēt pie mums?

 • 1500 auto nomas kompāniju
 • 28000 galamērķu visā pasaulē
 • Bezmaksas atcelšana un nekādu slēptu maksu
 • Klientu atbalsts 24/7
 • Ātri un droši maksājumi
 • Rezervē 3 vienkāršos soļos
 • Ekskluzīvas cenas un vislabākās kompānijas
 • Nekādu kredītkaršu komisiju