Automašīnu noma Jurmala

Nav maksas un labākā cena par ekonomiku, greznību, 7-9 sēdvietām un vairāk
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/jurmala.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Pārskati 55,431 • Lielisks
pārskati 4.5 stars
Bezmaksas atcelšana un slēptās izmaksas
24HR / dienā atbalsts un tiešraide
Ātri un droši maksājumu metodes
Nulles komisijas par karšu maksājumiem

Salīdzini un ietaupi naudu uz mašīnu nomu Jūrmalā

Jūrmala ir pilsēta, kas ir 20 minūšu braucienā no Latvijas galvaspilsētas- Rīgas un tā atrodas pašā jūras krastā. Tūristi ir iecienījuši šo skaisto vietu, jo tā ir klusa, mierīga pilsēta, kurā ir iespējams apskatīt ne tikai jūru, kāpas un baltās smiltis, bet arī Latvijas mežus, dažādas akmens skulptūras un pieminekļus. Vēl viens iemesls, kādēļ cilvēki apmeklē Jūrmalu, ir Jūrmalas Līvu akvaparks, kas ļauj peldēties ne tikai vasarā, bet arī ziemā un tajā ir aktivitātes gan maziem, gan lieliem. Tuvākā lidosta ir lidosta “Rīga”. Lai nokļūtu tur, ir nepieciešamas tikai 15 minūtes, jo abas vietas savieno šoseja. Ja jūs vēlaties noīrēt mašīnu Jūrmalā, kas pat būtu ieteicams, jo šī pilsēta ir ļoti gara un to ir grūti izstaigāt ar kājām, jūs to varat darīt Sixt pārstāvniecībā, kas piedāvā dažādus mašīnu modeļus par lieliskām cenām. Lai uzzinātu sīkāku aprakstu un mašīnu klāstu, apmeklējiet GoCarRental.lv.

Izklaides iespējas Jūrmalā

Galvenās izklaides iespējas, ko cilvēki izmanto Jūrmalā, ir iespēja nopeldēties Rīgas jūras līcī, pasauļoties balto smilšu kāpās, rīkot piknikus jūras krastā vai uzspēlēt pludmales volejbolu, tomēr Jūrmalā ir arī citas izklaides iespējas. Viena no tām- pastaigāt pa Jomas ielu, kurā ir daudz rokdarbu veikalu, kas piedāvā iegādāties dažādus Latvijas labumus sākot ar medu, beidzot ar Latvijas rakstu šallēm. Arī bērniem šajā pilsētā nebūs garlaicīgi, jo tajā ir lielisks bērnu laukums, kas ierīkots mežā, tādēļ arī šāda izklaide būs veselīga. Tomēr ziemā, kad laiks ir diezgan drēgns, var apmeklēt Līvu akvaparku, kas priecēs kā lielus tā mazus, jo tajā katrs atradīs sev nodarbi.

Top 3 vietas, kas obligāti jāredz Jūrmalā

  • Jūras krasts
  • Jomas iela
  • Dzintaru koncertzāle

Braukšana pa Jūrmalu

Jūrmala atrodas ģeogrāfiski izdevīgā vietā, jo tai blakus, 20 minūšu braucienā atrodas Latvijas galvaspilsēta- Rīga, kā arī citas pilsētas, piemēram, Tukums, Talsi. Ja jūs esat ieradies Jūrmalā ziemā, tad jums ir iespēja aizbraukt uz Tukumu, kur var baudīt slēpošanas un snovošanas priekus. Vasarā mēs ieteiktu apskatīt Ķemeru nacionālo parku, kas atrodas netālu no Jūrmalas. Tas ļauj izbaudīt Latvijas skaisto dabu, skatus un netraucēti pavadīt dienu. Protams, galvenā pilsēta, kas tiek bieži apskatīta ir Rīga, bet uz to var braukt jebkurā gadalaikā, jo tajā ir daudz un dažādas izklaides iespējas, kas patiks ikvienam.

Kuri ir labākie darījumi Jurmala?

Mini
Mini
from 54,08 €/diena
Mini
Mini
from 57,86 €/diena
Fullsize
Fullsize
from 67,60 €/diena
Economy
Economy
from 68,21 €/diena
Moving Van
Moving Van
from 128,01 €/diena
Subcompact
Subcompact
from 129,00 €/diena

Top pikapa punkti ap Jurmala

Atklājiet jaunākos auto nomas piedāvājumus

Abonēt mūsu biļetenu