Automašīnu noma Liepaja

Nav maksas un labākā cena par ekonomiku, greznību, 7-9 sēdvietām un vairāk
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/liepaja.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Pārskati 55,431 • Lielisks
pārskati 4.5 stars
Bezmaksas atcelšana un slēptās izmaksas
24HR / dienā atbalsts un tiešraide
Ātri un droši maksājumu metodes
Nulles komisijas par karšu maksājumiem

Salīdzini un ietaupi naudu uz mašīnu nomu Liepājā

Liepāja ir pilsēta, kas atrodas jūras krastā un tā ir ļoti nozīmīga ostas pilsēta. Interesants fakts par Liepāju ir, ka tās apskates vietas un objekti nav atrodami tikai pilsētas centrā, bet arī vietā, ko sauc par Karostu. Tuvākā lidosta atrodas aptuveni 7 kilometru attālumā no Liepājas centra. Agrāk tā tikai izmantota starptautiskiem lidojumiem un pasažieru lidojumiem uz Rīgu, tomēr šobrīd to neizmanto komerciālos nolūkos. Šī lidosta tika atjaunota 2016. gadā, bet šobrīd to var izmantot privātās lidmašīnas. Tiem cilvēkiem, kas vēlas redzēt Liepāju, ir jālido uz lidostu “Rīgu”, jo tā ir vienīgā šāda tipa lidosta, ko var izmantot komerciāliem lidojumiem. Ja jūs vēlaties noīrēt mašīnu, tad varat apskatīt plašu klāstu mājaslapā GoCarRental.lv, kas piedāvā firmas Sixt mašīnas par izdevīgām cenām. Tā kā Liepāja ir nostāk no citām pilsētām, tad ar mašīnu ceļot būs daudz vieglāk.

Dažādas izklaides iespējas Liepājā

Liepāja ir skaista, mierīga pilsēta, ko ir vērts izbraukāt vai izstaigāt ar kājām. Jūs varat doties uz Liepājas pludmali, kas ir ļoti līdzīga Jūrmalas pludmalei, tomēr to apskalo Baltijas jūra nevis Rīgas jūras līcis. Noteikti ir vērts apskatīt Karostu, Karostas cietoksni, Ziemeļu molu, ūdenstorni un, protams, karostas cietumu. Šajā cietumā ir izveidots muzejs, kas ļauj iegūt asas izjūtas, jo piedāvā cilvēkiem iejusties cietumnieku lomā. Vēl ir ieteicams apskatīt vienu no Liepājas simboliem- Svētā Nikolaja Pareizticīgo katedrāli. Padomju laikos tā tika izpostīta, bet šobrīd tā ir pieejama apmeklētājiem.

Top 3 Must See in CITY

  • Karosta
  • Rožu laukums
  • Koncertzāle “Lielais Dzintars”

Braukšana pa Liepāju

Ja jūs esat ieradies apskatīt Liepāju, tad noteikti arī vajadzētu aizbraukt uz Ventspili, kas atrodas tur pat netālu. Ventspils arī ir ostas pilsēta, bet nedaudz atšķirās no Liepājas. Tajā ir iespējams izklaidēties ūdens atrakciju parkā, kas būs aizraujošs kā maziem tā lieliem. Tiek uzskatīts, ka Liepāja atrodas ģeogrāfiski labā vietā, jo no tās ir iespējams izbraukāt daudz un dažādas Latvijas pilsētas, piemēram, Talsus, Kuldīgu, Saldu. Viena no skaistākajām vietām, kas ir aptuveni stundas braucienā ir Ventas Rumbas ūdenskritums. Vēl jūs varat doties uz Kolkas ragu, tas būs nedaudz tālāk, tomēr noteikti ir apskates vērts.

Kuri ir labākie darījumi Liepaja?

Mini
Mini
from 48,15 €/diena
Mini
Mini
from 51,27 €/diena
Fullsize
Fullsize
from 61,04 €/diena
Economy
Economy
from 61,55 €/diena
Subcompact
Subcompact
from 116,07 €/diena
Moving Van
Moving Van
from 124,58 €/diena

Pārskatīšanas rezultāts par labākajiem Liepaja automašīnu nomas uzņēmumiem

SIXT

Customer Klientu vērtējums

SIXT

Average Wait Minutes Vidējais gaidīšanas laiks ir 5 minūtes

8.6 /10 Kopējā naudas vērtību
9.0 /10 Automašīnas tīrība
8.8 /10 Pakalpojums nomas galda
8.6 /10 Auto nomas Pick-up process
9.3 /10 Auto nomas nolaišanas process

Top pikapa punkti ap Liepaja

Atklājiet jaunākos auto nomas piedāvājumus

Abonēt mūsu biļetenu