Car Rental

Mašīnu noma Siguldā

Salīdzini un ietaupi naudu uz mašīnu nomu Siguldā

Sigulda ir pilsēta Vidzemē, aptuveni 40 minūšu braucienā no Latvijas galvaspilsētas, Rīgas. Sigulda ir ļoti daudzpusīga pilsēta, kurā ir daudz skaistu vietu un dažādu atrakciju parku, tomēr vislabāk tā ir zināma ar savu “zelta rudeni”, ko ik katru gadu braukt skatīties tūkstošiem cilvēku. Uzkāpjot kalnu galotnēs, paverās lielisks skats, ko ir vērts iemūžināt fotoaparātā. Kā jau iepriekš tika minēts- Sigulda ir daudzpusīga. Ziemā uz turieni var braukt, lai slēpotu, snovotu vai brauktu ar kamaniņām no kalna, pavasarī- uz “Meža kaķi”, vasarā apstaigāt visu skaisto pilsētu un piknikotu parkos, rudenī- baudīt skaistos skatus. Tā kā pilsēta ir salīdzinoši neliela, tad tajā nav lielu viesnīcu, bet gan ir viesu nami un pirtis, kuru saimnieki mīļi uzņems katru ciemiņu. Arī braukājot vai staigājot pa Siguldu, noteikti ieraudzīsiet kādu vietējo krogu, kur varēs nobaudīt lielisku latviešu virtuvi ar milzīgām porcijām par ļoti pieņemamām cenām. Tuvākā lidosta ir stundas braucienā no Siguldas, lidosta “Rīga”.

Izklaides iespējas Siguldā

Visiecienītākā izklaide tūristiem ir pastaigas pa skaisto Siguldu, tomēr šīs pastaigas ir īpaši baudāmas, ja apmeklējat Siguldu rudenī, jo koku lapas ir zelta krāsā. Otra lieta, kas tūristiem un Siguldas apmeklētājiem ir jāredz, ir Siguldas pilsdrupas. Katrs apmeklētājs varēs uzkāpt tajās, apskatīt Siguldas estrādi un arī apskatīt un uzvilkt dažādas bruņas un zobenus. Ja esat devies uz pilsdrupām rudenī, tad šī ir lieliska ziņa, jo tajās ir augsts skatu tornis, kas nozīmē, ka “zelta rudeni” no šīs vietas varēsiet redzēt vislabāk. Citiem, kam patīk ekstrēmāka atpūta, vajadzētu doties uz “Meža kaķi”, kur jūs varat baudīt aktīvu atpūtu “pastaigās” pa kokiem. Ziemā Siguldā ir iespēja arī slēpot un snovot.

Top 3 vietas, kas obligāti jāredz Siguldā • Siguldas pilsdrupas

 • Gūtmaņa ala

 • Siguldas bobsleja un kamaniņu trase

Braukšana pa Siguldu

Tā kā Sigulda atrodas Gaujas krastos, tad ir daudz vietu, uz kurām noteikti vajadzētu aizbraukt. Viena no šādām ir Gūtmaņa ala, pie kuras ļoti tuvu var piebraukt ar auto un pēc tam to atstāt stāvvietā. Vēl vajadzētu aizbraukt līdz Cēsīm, kas atrodas pusstundas braucienā no Siguldas. Šī pilsēta ir diezgan vēsturiska un arī ļoti skaista, kas neatstās nevienu vienaldzīgo. Vēl var doties līdz Velnalai, Siguldas bobsleja un kamaniņu trasei, Turaidas pilij, bet šīm visām vietām visērtāk ir piekļūt ar auto, jo tās ir nost no pilsētas centra un gandrīz visur mašīnas var atrast bezmaksas autostāvvietās.

Salīdzini lētus auto nomas piedāvājumus


Droša, ātra un vienkārša tiešsaistes rezervācija

Izmainiet vai atceliet savu rezervāciju bez maksas

Labākās auto nomas kompānijas

Kādēļ rezervēt pie mums?

 • 1500 auto nomas kompāniju
 • 28000 galamērķu visā pasaulē
 • Bezmaksas atcelšana un nekādu slēptu maksu
 • Klientu atbalsts 24/7
 • Ātri un droši maksājumi
 • Rezervē 3 vienkāršos soļos
 • Ekskluzīvas cenas un vislabākās kompānijas
 • Nekādu kredītkaršu komisiju

Citi galamērķi