Car Rental

Mašīnu noma Rīgā

Salīdzini un ietaupi naudu uz mašīnu nomu Rīgā

Rīga ir ļoti skaista, sena ostas pilsēta, kurai piemīt savs šarms un tā spēj aizraut ikvienu. Tās vēsturiskais centrs Vecrīga ir iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā un katram tūristam, kas apmeklē Rīgu, noteikti vajadzētu kaut reizi iegriesties šajā skaistajā vietā. Rīgā ir īpaša arī ar savu arhitektūru, jo tajā var redzēt jūgenstila ēkas, kuras ir unikālas un tām līdzīgas nekur citur pasaulē jūs neatradīsiet. Vēl viena lieta, kas raksturo šo pilsētu, ir tas, cik tā ir zaļa- Rīgā ir neskaitāmi daudz parku un atpūtas vietu. Galvenā Latvijas lidosta atrodas aptuveni 20 minūšu braucienā no Rīgas centra. Pie lidostas jums būs iespēja noīrēt automašīnu, jo tās tur ir pieejamas plašā klāstā. Šādus pakalpojumus piedāvā dažādas firmas, piemēram, Car4rent, Budget, Sixt, Hertz un citas. Ja jūs vēlaties apskatīt piedāvājumu klāstu, meklējiet to mājaslapā GoCarRental, kas ļauj apskatīt un salīdzināt cenas un izvēlēties jums tīkamāko auto.

Dažādas izklaides iespējas Rīgā

Tā kā Rīga ir liela pilsēta, tā arī piedāvā dažādas izklaides iespējas. Viena no populārākajām vietām, ko tūristi un arī vietējie iedzīvotāji izvēlas apskatīt, ir Vecrīga. Tajā var baudīt arhitektūras šedevrus, apmeklēt dažādus muzejus (liela daļa no tiem ir bez maksas), pusdienot lieliskās kafejnīcās un vienkārši izbaudīt mierīgu pastaigu. Vēl viena vieta, kas ir apskates vērta, ir Rīgas Centrāltirgus. Tas ir viens no lielākajiem šāda veida tirgiem Eiropā un tas piedāvā iegādāties dažādus vietējos produktus par zemām cenām. Tomēr ja jūs vēlaties redzēt Rīgu no cita skatu punkta, tad šādu iespēju piedāvā Pēterbaznīca, no kuras torņa paverās lielisks skats uz visu pilsētu.

Top 3 vietas, kas obligāti jāredz Rīgā • Vecrīga

 • Brīvības piemineklis

 • Rīgas siluets no Daugavas kreisā krasta

Braukšana pa Rīgu

Tā kā Rīga ir Latvijas galvaspilsēta, no tās jūs varat nokļūt jebkurā citā pilsētā diezgan ātrā laikā. Vai tā ir Ventspils, Liepāja vai Salacgrīva, pie Rīgas sākas vairākas šosejas, kas ļauj ātri, ērti un bez sastrēgumiem nokļūt citur. Ja jums interesē dabas takas, tad noteikti vajadzētu apskatīt nacionālos dabas parkus, kas Latvijā ir pieejami plašā klāstā un tie ir ērti sasniedzami tieši ar mašīnu. Vēl ir vērts doties Skrundas pamesto pilsētu, jo tā ļauj izbaudīt iepriekš nepieredzētas sajūtas. Tomēr ja jūs nevēlaties braukt nekur tālu, pie Rīgas robežas atrodas dažādas vietas, kurām ir ērti piekļūt ar automašīnu, piemēram, Ķīšezers, Andrejosta, Mežaparks un citas.

Salīdzini lētus auto nomas piedāvājumus


Droša, ātra un vienkārša tiešsaistes rezervācija

Izmainiet vai atceliet savu rezervāciju bez maksas

Labākās auto nomas kompānijas

Kādēļ rezervēt pie mums?

 • 1500 auto nomas kompāniju
 • 28000 galamērķu visā pasaulē
 • Bezmaksas atcelšana un nekādu slēptu maksu
 • Klientu atbalsts 24/7
 • Ātri un droši maksājumi
 • Rezervē 3 vienkāršos soļos
 • Ekskluzīvas cenas un vislabākās kompānijas
 • Nekādu kredītkaršu komisiju