Car Rental

Mašīnu noma Liepājā

Salīdzini un ietaupi naudu uz mašīnu nomu Liepājā

Liepāja ir pilsēta, kas atrodas jūras krastā un tā ir ļoti nozīmīga ostas pilsēta. Interesants fakts par Liepāju ir, ka tās apskates vietas un objekti nav atrodami tikai pilsētas centrā, bet arī vietā, ko sauc par Karostu. Tuvākā lidosta atrodas aptuveni 7 kilometru attālumā no Liepājas centra. Agrāk tā tikai izmantota starptautiskiem lidojumiem un pasažieru lidojumiem uz Rīgu, tomēr šobrīd to neizmanto komerciālos nolūkos. Šī lidosta tika atjaunota 2016. gadā, bet šobrīd to var izmantot privātās lidmašīnas. Tiem cilvēkiem, kas vēlas redzēt Liepāju, ir jālido uz lidostu “Rīgu”, jo tā ir vienīgā šāda tipa lidosta, ko var izmantot komerciāliem lidojumiem. Ja jūs vēlaties noīrēt mašīnu, tad varat apskatīt plašu klāstu mājaslapā GoCarRental.lv, kas piedāvā firmas Sixt mašīnas par izdevīgām cenām. Tā kā Liepāja ir nostāk no citām pilsētām, tad ar mašīnu ceļot būs daudz vieglāk.

Dažādas izklaides iespējas Liepājā

Liepāja ir skaista, mierīga pilsēta, ko ir vērts izbraukāt vai izstaigāt ar kājām. Jūs varat doties uz Liepājas pludmali, kas ir ļoti līdzīga Jūrmalas pludmalei, tomēr to apskalo Baltijas jūra nevis Rīgas jūras līcis. Noteikti ir vērts apskatīt Karostu, Karostas cietoksni, Ziemeļu molu, ūdenstorni un, protams, karostas cietumu. Šajā cietumā ir izveidots muzejs, kas ļauj iegūt asas izjūtas, jo piedāvā cilvēkiem iejusties cietumnieku lomā. Vēl ir ieteicams apskatīt vienu no Liepājas simboliem- Svētā Nikolaja Pareizticīgo katedrāli. Padomju laikos tā tika izpostīta, bet šobrīd tā ir pieejama apmeklētājiem.

Top 3 Must See in CITY • Karosta

 • Rožu laukums

 • Koncertzāle “Lielais Dzintars”

Braukšana pa Liepāju

Ja jūs esat ieradies apskatīt Liepāju, tad noteikti arī vajadzētu aizbraukt uz Ventspili, kas atrodas tur pat netālu. Ventspils arī ir ostas pilsēta, bet nedaudz atšķirās no Liepājas. Tajā ir iespējams izklaidēties ūdens atrakciju parkā, kas būs aizraujošs kā maziem tā lieliem. Tiek uzskatīts, ka Liepāja atrodas ģeogrāfiski labā vietā, jo no tās ir iespējams izbraukāt daudz un dažādas Latvijas pilsētas, piemēram, Talsus, Kuldīgu, Saldu. Viena no skaistākajām vietām, kas ir aptuveni stundas braucienā ir Ventas Rumbas ūdenskritums. Vēl jūs varat doties uz Kolkas ragu, tas būs nedaudz tālāk, tomēr noteikti ir apskates vērts.

Salīdzini lētus auto nomas piedāvājumus


Droša, ātra un vienkārša tiešsaistes rezervācija

Izmainiet vai atceliet savu rezervāciju bez maksas

Labākās auto nomas kompānijas

Kādēļ rezervēt pie mums?

 • 1500 auto nomas kompāniju
 • 28000 galamērķu visā pasaulē
 • Bezmaksas atcelšana un nekādu slēptu maksu
 • Klientu atbalsts 24/7
 • Ātri un droši maksājumi
 • Rezervē 3 vienkāršos soļos
 • Ekskluzīvas cenas un vislabākās kompānijas
 • Nekādu kredītkaršu komisiju