Automašīnu noma Itālija

Nav maksas un labākā cena par ekonomiku, greznību, 7-9 sēdvietām un vairāk
https://static.digitaltravelcdn.com/uploads/images/aeroporto2.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Pārskati 55,431 • Lielisks
pārskati 4.5 stars
Bezmaksas atcelšana un slēptās izmaksas
24HR / dienā atbalsts un tiešraide
Ātri un droši maksājumu metodes
Nulles komisijas par karšu maksājumiem

Salīdzini un ietaupi naudu uz mašīnu nomu Itālijā

Itālija atrodas Dienvideiropā un tas ir viens no iecienītākajiem tūristu galamērķiem. Šī valsts cilvēkus vilina ar saviem vēstures un kultūras pieminekļiem, silto, lielisko klimatu, skaistajām pludmalēm, gardo ēdienu un, protams, visiem zināmajiem apskates objektiem, kā piemēram, Kolizeju, seno, vēsturisko hipodromu Circo Massimo, Navona laukumu un citām vietām. Lai arī uz kuru vietu jūs dotos, Alpiem, Sicīlijas salu, Romu vai Milānu, visas Itālijas pilsētas ir izcilas un ir apskates vērtas. Tie, kas dodas uz Itāliju ar lidmašīnu, var izvēlēties lidostu sev tīkamākajā pilsētā, jo Italijā lidostu skaits ir ļoti liels, piemēram, Romā un Milānā katrā ir veselas 3 lidostas. Tomēr tā kā Itālija ir ļoti liela, tad noteikti noderēs auto, kurus šajā valstī piedāvā noīrēt daudz un dažādas kompānijas, piemēram, Budget, Europcar, Avis. Kompāniju klāsts ir pieejams vietnē GoCarRental.lv, kurā jūs varat norādīt vietu, kur vēlaties saņemt auto un atrast pašus izdevīgākos piedāvajumus, kā arī izvēlēties sev tīkamāko auto modeli.

Dažādas izklaides iespējas Itālijā

Izklaides iespējas katrā pilsētā ir ļoti dažādas. Cilvēki bieži dodas uz Romu, lai apskatītu slavenākos apskates objektus, kā piemēram, Kolizeju, Panteonu, Romas katakombas, Trevi strūlklaku, bet noteikti ir jāredz arī Vatikāns, kas ir suverēna valsts pilsētas centrā. Tiem, kas interesējas par modi, vajadzētu iegriezties Milānā, kur ir daudz lielisku dizaineru veikalu. Vēl viena pilsēta, kas neatstās vienaldzīgu nevienu, ir Venēcija, pilsēta, kas atrodas virs ūdens. Šeit katra pastaiga pa pilsētu ir kā ceļojums pa muzeju un mākslas galeriju, jo ainavas ir pasakainas. Katra pilsēta ir ļoti dažāda, tādēļ arī izklaides atšķirās, tomēr Itālija ir brīnišķīgākajām valstīm pasaulē.

Top 3 vietas, kas obligāti jāredz Itālijā

  • Kolizejs
  • Vatikāns
  • Venēcijas kanāli

Braukšana pa Itāliju

Itālija noteikti nav tā valsts, ko var apceļot dienas laikā, pat ne mēneša, tajā ir tik daudz ko redzēt un izbaudīt! Viens no ceļojumiem ar mašīnu pa Itāliju ir no Florences līdz Orvieto. Šī ceļojuma laikā var piestāt vīna darītavās un izbaudīt lieliskus vietējos ražojumus, redzēt Itālijas pludmales, skaistos kalnu skatus. Katānijā jūs redzēt brīnišķīgu vēsturisko centru, zivju tirgu, kā arī pilsdrupas. Vēl arī var izbraukāt visu Itāliju un braukt no Romas līdz Sicīlijai, tur gan būs vajadzīgs arī neliels brauciens ar prāmi, tomēr piedzīvojums būs garantēts, jo varēs izbaudīt, cik Itālijas pilsētas ir dažādas.

Atklājiet jaunākos auto nomas piedāvājumus

Abonēt mūsu biļetenu