Car Rental

Mašīnu noma Vācijā

Salīdzini un ietaupi naudu uz mašīnu nomu Vācijā

Vācija ir valsts centrāleiropā, kas ir slavena ar dažādām arhitektūras celtnēm, iepirkumu centriem, vēsturiskiem pieminekļiem, pilīm un citām apskates vietām. Kā jau daudzi noteikti zina, rudenī uz Vāciju var braukt tieši “Oktober” festivāla dēļ, ko cilvēki atzīmē 16 dienu garumā Minhenē. Uz Berlīni var braukt, lai baudītu kultūru, jo šī ir pilsēta, kurā mijās “vēsturiskais” ar “mūsdienīgo”. Hamburga tiek dēvēta par izcilāko pilsētu, tādēļ arī tā ir apskates vērta. Uz Frankfurti pie Mainas var doties, ja jūs vēlaties redzēt debesskrāpjus un pilsētu, kas ir finanšu centrs. Valsts ir tik liela, ka tajā ir vairāk nekā 50 lidostu, ir pat pilsētas, kurās ir vairāk nekā viena lidosta, šī iemesla dēļ arī ir pieejamas ļoti daudz mašīnu nomu kompānijas, piemēram, Keddy, Enterprise, Global, Thrifty un citas. Vairāk piedāvājumus skatieties mājaslapā GoCarRental, kas piedāvā plašu nomu klāstu, kurā jūs atradīsiet sev pieņemāko auto par sev izdevīgu cenu.

Dažādas izklaides iespējas Vācijā

Vācija ir milzīga valsts, kas piedāvā daudz un dažādas izklaides iespējas. Katrā pilsētā jūs varēsiet baudīt arhitektūras pērles, vēsturiskus pieminekļus, lielākajās pilsētās arī ir iespēja iepirkties pasaules slavenu zīmolu veikalos, staigāt pa vecpilsētām un, protams, nobaudīt vietējos ēdienus, piemēram, Minhenes cīsiņus ar sautētiem kāpostiem. Vietas, ko noteikti vajadzētu kaut reizi mūžā redzēt ir Brandenburgas vārti, Berlīnes mūra memoriāls, Minhenes Englishes Garten parku, kas ir krietni lielāks par Ņujorkas Centrālo parku un tajā ir daudz izklaides iespēju. Vēl noteikti vajadzētu aizbraukt līdz Štrutgartei un nobaudīt vietējos minerālos ūdeņus, par kuriem tiek uzskatīts, ka tie uzlabojot veselību.

Top 3 vietas, kas obligāti jāredz Vācijā • Brandenburgas vārti

 • Berlīnes mūra memoriāls

 • Štrutgarte

Braukšana pa Vāciju

Tā kā Vācija ir liela valsts, lai to apceļotu noteikti noderēs auto. Viens no ceļiem par kuru jūs varat doties ir no Wuzburgas uz Fussenu. Ceļš būs aptuveni 400 kilometru garš, bet pa ceļam jūs varēsiet apmeklēt un redzēt pašas skaistākās vietas Vācijā. Šis brauciens būs pilns ar skaitām un unikālām ainavām, tādēļ arī cilvēkiem, kas mīl uzņemt bildes, šis ceļojums būs īpaši patīkams. Otrs brauciens, kurā ir vērts doties, ir vienkārši izbraukāt lielākās Vācijas pilsētas, jo tajās katrs atradīs savas mīļākās izklaides, kas atbildīs katra budžeta iespējām.

Salīdzini lētus auto nomas piedāvājumus


Droša, ātra un vienkārša tiešsaistes rezervācija

Izmainiet vai atceliet savu rezervāciju bez maksas

Labākās auto nomas kompānijas

Kādēļ rezervēt pie mums?

 • 1500 auto nomas kompāniju
 • 28000 galamērķu visā pasaulē
 • Bezmaksas atcelšana un nekādu slēptu maksu
 • Klientu atbalsts 24/7
 • Ātri un droši maksājumi
 • Rezervē 3 vienkāršos soļos
 • Ekskluzīvas cenas un vislabākās kompānijas
 • Nekādu kredītkaršu komisiju