Salīdziniet lētu automašīnu nomu pilsētā Daugavpils

Nav maksas un labākā cena par ekonomiku, greznību, 7-9 sēdvietām un vairāk
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/daugavpils.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Pārskati 55,431 • Lielisks
pārskati 4.5 stars
Bezmaksas atcelšana un slēptās izmaksas
24HR / dienā atbalsts un tiešraide
Ātri un droši maksājumu metodes
Nulles komisijas par karšu maksājumiem

Informācija par Daugavpils automašīnu nomu

Salīdzini un ietaupi naudu uz mašīnu nomu Daugavpilī

Daugavpils ir otra lielākā pilsēta Latvijā, kas ir izvietota Daugavas labajā un kreisajā krastā. Pilsētā ir ļoti skaists vēsturiskais centrs, kas piedāvā dažādas izklaides iespējas. Arī tiem, kam patīk iepirkties, šeit būs ko darīt, jo veikali ir pieejami plašā klāstā. Slavenais Rotko mākslas centrs, kurā ir apskatāmi Marka Rotko darbi, aizraus ikviena tūrista elpu. Visiem, kas ir ieradušies apskatīt Daugavpili, vajadzētu arī doties uz Baznīcu kalnu, kurā ir četru konfesiju dievnami. Svētā Nikolaja vecticībnieku lūgšanu namā jūs varēsiet apskatīt retas grāmatas un svētās ikonas, kuras ir gandrīz vai 300 gadus vecas. Tuvākā pilsēta, kurā ir lidosta, ir Rīga. Lai noīrētu automašīnu, jūs varat apskatīt vietni GoCarRental.lv, kas jums parādīs firmas, kas piedāvā šādu iespēju un arī ļaus salīdzināt cenas

Dažādas izklaides iespējas Daugavpilī

Kā jau iepriekš tika minēts, Daugavpilī ir daudz izklaides iespēju, viss atkarīgs no tā, ko jūs vēlaties redzēt. Visizplatītākie apskates objekti ir Daugavpils cietoksnis, kas ir vienīgais 19. gadsimta cietoksnis Austrumeiropā, kas vizuāli nav mainījies, Marka Rotko mākslas centrs, kurā ir izstādīti izcili mākslinieka darbi un cilvēki arī izvēlas doties uz Daugavpils teātri, kurā tiek iestudētas interesantas izrādes ar profesionāliem aktieriem. Iespējams, ka kādam var šķist, ka Daugavpils ir neliela pilsēta, bet tajā, tāpat kā Rīgā ir arī savs zoodārzs, kurā ir apskatāmi dažādi eksotiskie dzīvnieki. Ir iespējams arī pasūtīt ekskursijas, piedalīties dažādos konkursos. Un protams, vajadzētu arī redzēt Daugavpils centru, kurā ir daudz vēsturisku pieminekļu un arhitektūras celtņu.

Top 3 vietas, kas obligāti jāredz Daugavpilī

  • Daugavpils cietoksnis
  • Marka Rotko mākslas centrs
  • Baznīcu kalns

Braukšana pa Daugavpili

Daugavpils atrodas Latvijas Dienvidaustrumos, tuvu pie Lietuvas un Baltkrievijas robežas, tādēļ, ja jūs jau esat izbraukājis citas Latvijas pilsētas, iespējams, var plānot ceļojumu uz Šauļiem Lietuvā vai uz kādu pilsētu Baltkrievijā, vienīgi tad vajadzēs uztaisīt vīzu. Ja tomēr jūs vēl neesat visu Latviju apskatījis, varbūt ir vērts doties ceļojumā gar Daugavas krastiem, piemēram, no Daugavpils līdz Jēkabpilij vai līdz pat pašai Rīgai, tādējādi pa ceļam varēsiet apskatīt dažādas skaistas vietas, viena no tādām ir Daugavas loki. Ir jārēķinās, ka Daugavpils atrodas diezgan tālu no citām pilsētām, tādēļ visērtākais transports būs mašīna.

Atklājiet jaunākos auto nomas piedāvājumus

Abonēt mūsu biļetenu