Biežāk uzdotie jautājumi

Rezervējot ar GoCarRental.lv starpniecību, jūs rezervējat nevis kādu konkrētu automašīnu, bet gan transportlīdzekļu kategoriju. Un, dodoties pēc automašīnas, jūs visbiežāk varēsiet izvēlēties no vairākām attiecīgās klases automašīnām. Ja vēlaties nomāt tikai kāda konkrēta modeļa automašīnu, uzreiz pēc rezervācijas veikšanas jums ar šo lūgumu nāksies vērsties tieši pie auto nomas kompānijas. Viņi būs priecīgi jums palīdzēt, taču tas, vai jūs šo automašīnu varēsiet saņemt, būs atkarīgs no pieejamības attiecīgajā auto nomas punktā. Ja jūsu vēlamā transportlīdzekļa marka vai modelis, kādu redzējāt rezervācijas procesa laikā, nebūs pieejama, jūs saņemsiet ekvivalentu alternatīvu.

Lielākajā daļā gadījumu ar nomas auto var doties ārpus valsts, kurā tas ir saņemts. Vairāk informācijas atradīsiet sadaļā “Nomas noteikumi” meklēšanas rezultātu lapā.

Rezervējot ar GoCarRental.lv, jūsu rezervācija tiek nodota jūsu izvēlētajam auto nomas zīmolam. Tiklīdz tā tiek apstiprināta, jūs saņemat informatīvu e-pastu, kā arī savu nomas kuponu – šis e-pasts parasti tiek izsūtīts dažu stundu laikā. Jums šis kupons būs nepieciešams, lai saņemtu automašīnu. Ja kuponu nesaņemat, lūdzu, sazinieties ar mums.

Lai rezervētu automašīnu, jūs varat izmantot vairākas maksājumu veidus, taču šobrīd jums, saņemot automašīnu, jāuzrāda kredītkarte. Ja jūs nomas punktā neuzrādāt kredītkarti, auto nomas kompānija patur tiesības neizsniegt jums automašīnu, un šādā situācijā GoCarRental.lv nevar tikt uzskatīts par atbildīgu.

Rezervācijai jūs varat izmantot dažādu veidu kredītkartes un debetkartes. Diemžēl mēs nepieņemam maksājumus ar American Express kartēm, taču, uzrādot to nomas punktā, iespējams, tiks pieņemta arī American Express karte. Auto nomas aģenti pieprasa, lai uz kredītkartes būtu autovadītāja vārds. Tas tādēļ, ka ir nepieciešams veikt drošības depozītu, kurš netiek atgriezts, kamēr nav atgriezta automašīna. Atsevišķās valstīs gadījumos, nomājot lielākus transportlīdzekļus grupās, var būt nepieciešamas divas kredītkartes. Pirms automašīnas saņemšanas vienmēr pārbaudiet kredītkartes konta atlikumu. Apstiprinātā summa parasti sakrīt ar apdrošināšanas un degvielas izmaksām, taču tā var variēt atkarībā no transportlīdzekļa klases, autovadītāja vecuma, nomas aģenta, nomas termiņa un transportlīdzekļa stāvokļa. Ja automašīnas saņemšanas brīdī kredītkarte netiek uzrādīta, nav iespējams saņemt atmaksu. Tādēļ pārliecinieties, ka jums līdzi ir kredītkarte!

Cena par automašīnas nomu būs precīzi norādīta mūsu mājaslapā. Dažos gadījumos no jums tiks ieturēts depozīts, bet atlikusī summa būs jāsamaksā, saņemot automašīnu; citos gadījumos tiek prasīta pilna priekšapmaksa.

Šādā gadījumā kredītkartes īpašniekam, neskatoties uz to, ka viņš auto nevadīs, jāreģistrējas kā galvenajam autovadītājam un jāpievieno papildu autovadītājs. Gadījumā, ja kartes īpašniekam nav derīgas autovadītāja apliecības, automašīna netiek izsniegta, jo šāds scenārijs neatbilst nomas noteikumiem.

Ja vēlaties izmainīt vai atcelt savu rezervāciju, vienkārši ievadiet nepieciešamo informāciju sadaļā “Pārvaldīt manu rezervāciju”. Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mums.

Lūdzu, sazinieties ar nomas uzņēmumu, kurš jums izsniedzis automašīnu. Kontaktinformāciju jūs atradīsiet uz kupona un/vai jūsu nomas līgumā. Jums nomas aģents jāinformē nekavējoties pēc jebkura negadījuma. Ja noticis ceļu satiksmes negadījums, jums jārīkojas šādi: - Iegūstiet pilnīgu informāciju no visām negadījumā iesaistītajām pusēm, kā arī iespējamiem aculieciniekiem. - Nododiet visu informāciju par šo incidentu auto nomas aģentam. - Ja negadījumā ir cietušie vai ja nepieciešams izmeklēt trešo pusi, nekavējoties informējiet attiecīgos dienestus. - Nepametiet transportlīdzekli, pirms nav veikti attiecīgie drošības pasākumi. - Ja transportlīdzeklis iesaistīts ceļu satiksmes negadījumā, par zaudēto nomas laiku kompensācijas izmaksātas netiek.

Ja vien jums autovadītāja apliecība ir vismaz vienu gadu, GoCarRental.lv nenosaka nekādus vecuma ierobežojumus. Autovadītājiem ar nelielu stāžu tiek piemērota papildu nodeva, kura nav iekļauta kopējā cenā, kas redzama, veicot rezervāciju GoCarRental.lv, bet ir norādīta Nomas noteikumos. Šī summa jāapmaksā auto nomas punktā transportlīdzekļa saņemšanas brīdī.

Papildu autovadītājs var tikt pievienots, reģistrējoties auto nomas punktā. Automašīnas saņemšanas brīdī jāierodas visiem papildu vadītājiem, turklāt viņiem, lai varētu parakstīt nomas līgumu, jāspēj uzrādīt derīgas autovadītāju apliecības. Lūdzu, ņemiet vērā, ka apmaksa par papildpakalpojumiem un papildu autovadītāju pievienošanu veicama vietējā auto nomas punktā pirms transportlīdzekļa saņemšanas.

Apdrošināšanas polisēs šis atbrīvojums nozīmē apdrošinātā līdzdalību zaudējumu segšanā, kas izraisīti trešajām pusēm, prasījuma gadījumā. Pašriska apmērs var variēt no 200 līdz 1600 €, un tas ir atkarīgs no automašīnas klases, aprīkojuma un galvenokārt – no auto nomas kompānijas. Šis atbrīvojums var tikt pilnībā atspēkots, ja iegādāta papildu apdrošināšanas polise, piemēram, GoCarRental.lv piedāvātā Zero Gap vai nomas aģentūras piedāvātā, tomēr pēdējai no minētajām raksturīgas būtiski lielākas neērtības nekā Zero Gap.

- Zīdaiņa sēdeklis ir piemērots mazuļiem, kuru svars nepārsniedz 13 kg (ieteicams bērniem līdz 12 mēnešu vecumam) - Bērna sēdeklis ir piemērots bērniem ar svaru no 9 līdz 18 kg (ieteicams bērniem vecumā no 9 mēnešiem līdz 4 gadiem).

Autovadītājiem jāspēj uzrādīt derīga autovadītāja apliecība, kura iegūta vismaz pirms 1 gada, kā arī viņi nedrīkst būt veikuši nopietnus ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Ja vadītāja apliecība nav aizpildīta latīņu alfabēta burtiem (bet gan, piem., arābu, grieķu, krievu vai ķīniešu), būs nepieciešams uzrādīt derīgu starptautisko autovadītāja apliecību (IDL International Driving License). Starptautiskā autovadītāja apliecība jāuzrāda kopā ar oriģinālo autovadītāja apliecību.

Ierodoties auto nomas punktā, lai saņemtu automašīnu, jums būs jāuzrāda izdrukāts kupons. Ja jums līdzi nebūs kupona, veicamais maksājums, iespējams, būs lielāks, turklāt mēs šos izdevumus atlīdzināt nevarēsim. Lūdzu, nepaļaujieties uz kupona uzrādīšanu digitālā formātā jūsu viedtālruņa vai planšetdatora ekrānā – noteikti izdrukājiet kuponu, ņemiet to līdzi uz nomas punktu un turiet to drošībā.